Oglas za posao

Na osnovu ukazane potrebe kompanija PERO Zenica d.o.o. - raspisuje oglas za prijem na radno mjesto:

Diplomirani pravnik/ca u Zenici

Opis poslova:

  • Priprema, pregled i izrada ugovora, sporazuma i drugih pravnih dokumenata
  • Praćenje i primjena relevantnih zakona i propisa u vezi s poslovanjem kompanije
  • Saradnja sa eksternim pravnim savjetnicima i advokatima po potrebi
  • Rješavanje pravnih pitanja koja se odnose na radne odnose, trgovinske sporove i imovinsko-pravne odnose
  • Zastupanje kompanije pred nadležnim organima i sudovima
  • Vođenje evidencije o zaposlenima i sklapanja ugovora o radu
  • Usklađivanje kadrovskih politika i praksi sa važećim zakonodavstvom

Uslovi:

  • VSS – Pravni fakultet
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva u pravnoj struci, po mogućnosti u sektoru trgovine ili srodnim oblastima
  • Iskustvo u vođenju kadrovskih poslova ili rada u sektoru ljudskih resursa je prednost
  • Odlično poznavanje radnog prava, poslovnog prava i ugovornog prava
  • Sposobnost samostalnog rada i donošenja odluka u okviru pravnih i kadrovskih aspekata poslovanja
  • Visok nivo odgovornosti, preciznosti i diskrecije
  • Vještine pregovaranja, komunikacije i rukovođenja

Nudimo Vam

  • Dinamično i stimulativno radno okruženje
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • Beneficije u skladu sa iskustvom i kvalifikacijama
  • Priliku za rad u stabilnoj i rastućoj kompaniji sa dugogodišnjim uspjehom na tržištu

Kompanija PERO broji preko 120 zaposlenih u baucentrima u Neumu, Mostaru, Jajcu, Varešu, Zenici i Maglaju.

Za nastavak naše uspješne priče trebaju nam vrijedni i pouzdani radnici jer je izgradnja dobrog odnosa sa kupcima ključ našeg uspjeha.

Mjesto rada: Zenica

Broj pozicija: 1 izvršilac.

Kako se prijaviti?

Pošaljite prijavu sa eventualnim certifikatima koje posjedujete na e-mail [email protected], sa naznakom "Konkurs Pravnik".

Više informacija na: +387 32 440 500

Konkurs za posao - Jajce

PERO Zenica d.o.o. se bavi trgovinom građevinskim materijalima, nudeći sve potrebno za gradnju i uređenje doma. Sa 6 baucentara na području BiH jedan smo od najvećih lanaca baucentara u BiH.

Naši baucentri u Zenici, Mostaru, Neumu, Jajcu, Varešu i Maglaju kupcima nude širok izbor građevinskog materijala, stolarije, elektro materijala i rasvjete, opreme za kupatilo, keramičkih pločica, alata i mašina, boja i lakova, grijanja i ogrijeva, podova, HTZ i auto opreme, vrtni program, kao i atraktivnu paletu sezonskog i dopunskog asortimana koja se redovno mijenja.